Saturday, Jun 15th

Last updateFri, 31 May 2024 12pm

You are here: Home Products Yeni nesil büyük kaplar daha güvenli

Yeni nesil büyük kaplar daha güvenli

 

RPC Kap UKSC ve Nexus Ambalaj tamamen yeni ve benzersiz anti-glug özelliği dahil kullanıcı dostu, büyük plastik kap yeni nesil tasarım lansmanı yaptı.

 

 

 

Ecostacker plastik bidon aralığı daha önce güvenlik, güç, kararlılık ve değer açısından rakipsiz bir performans sunmak için büyük kaplar ile ilişkili olan konuların ele alınması ve dökülme, anahtar, ekolojik, ulaşım gibi sorunları aşmak için geliştirilmiştir.
 
Geleneksel kaplardan yeni nesil kaplara
 
Büyük önem taşıyan Safepour ® anti-glug sistemi, RPC Tasarımı Bölümü tarafından geliştirilmiştir. Dökülme işlemindeki çıkan ses her zaman problem olmuştur. Sıçramaya yol açan geleneksel boyunlu kaplar ve aynı zamanda çok tehlikeli olan ortalığı iyice batıran ve sonra temizlenmesi gereken emek ve kayıp maliyetlerine neden olur. Bu sorun aynı zamanda tehlikeli kimyasallar kullanırken potansiyel olarak çok tehlikelidir.
 
İç ve dış basınç dengesi
 
Safepour sayaçları gluglama etkilerini içindeki iç ve dış basınç dengeleme özelliğiyle kap aracılığıyla özel olarak geliştirilmiş yapışkan ve yapışkan olmayan sıvılar için ürünün hızlı ve güvenli akışının tutarlılığını sağlamak için yerleştirilir. Aynı derecede önemli olan, yeni sistem zararlı maddelerin taşınması için BM onayını almıştır. 
 
İstifleme kolaylığı
 
Bir diğer önemli tasarım özelliği de istifleme ve taşıma sırasında performansını maksimuma çıkaran yenilikçiliğiyle kafa / ayak kilitleme sistemidir. Dolu kaplarla ürünün bütünlüğünü, şekil ve görsel sunumunun bozulmamış olması için yük eşit olarak sekiz bölgede sağlanması altında dağıtılmış ve istiflenmiştir. Verimli istifleme sistemi de mevcut 20 litrelik fıçılar ile karşılaştırıldığında % 10, 25 litrelik boyutları için % 15’in üzerinde taşıma maliyetlerini azaltır ve şirketlerin karbon ayak izlerini en aza indirmek için yardımcı olur. 
 
Yüzde yüz geri dönüşümlü
 
RPC ve Nexus, RPC en Plenmeller fabrika kurulduktan sonra son şişirme teknolojisi yatırımı yapmış oldu. Bu teknoloji 3-D malzeme dağıtım teknolojisinin kullanımı yoluyla hassas davul duvar kalınlığı kontrolü sağlamak için yüksek yük dayanımı ve ambalaj ağırlık oranları için en uygun ürüne daha sürdürülebilir bir fayda sağlar. HDPE kaplar % 100 geri dönüştürülebilir. 
 
BM onaylı kaplar
 
Ecostacker aralığının bireysel müşteri ve pazar ihtiyaçlarını karşılaması için farklı özellikleri mevcuttur. Özellikler dolum seviyesi derecelerini içerir ve kapları da bir görünüm şeridi ile belirtilebilir. Gıda ile temas edenlerin yanı sıra tehlikeli maddelerin taşınması için BM tarafından onaylanmış ve uygundur.