Saturday, Aug 20th

Last updateTue, 02 Aug 2022 8am

You are here: Home Advertising Editörden

TEMMUZ-AĞUSTOS 2022 - SAYI 285

Değerli okuyucularımız,

Plastik & Ambalaj Teknolojisi dergisi olarak, her zaman olduğu gibi bu sayımızda da kapsamlı içeriğimiz ile sektörle ilgili yeniliklerden haberdar olabileceğiniz bir yayın hazırlamaya çalıştık. Bilimsel, teknolojik ve mühendislik içeriğiyle Türkiye’nin alanında en önemli sektörel yayını olan dergimizin haberler bölümünde sektörle ilgili yeni ürünler, etkinlikler, kutlamalar, ödüller ve ihracat verilerinin yer aldığı güncel gelişmelere yer verdik.

Yeni sayımızda ayrıca “Endüstriyel Soğutma ve Isı Kontrol Sistemleri” konularına ilişkin detaylı bir dosya hazırladık.

Read more...

ARALIK 2013 - SAYI 193

ARALIK 2013 - SAYI 193

Değerli okuyucularımız !

2013 yılının son günlerinde siz değerli okuyucularımıza yeni yılın önce sağlık, ardından istediğiniz her şeyi vermesini, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim. 

Read more...

Değerli okuyucularımız !

alt

Yaz aylarının etkisini iyice göstermeye başladığı şu günlerde sıcağın rehaveti tüm sektörlerde etkili olmasına rağmen plastik ve ambalaj sektörü tüm hızıyla gelişmelerine devam ediyor. 

Mayıs ayının son günlerinde düzenlenen IPAF’12 15. Uluslararası Plastik ve Ambalaj Teknolojileri&Ürünleri Fuarı ve PACK-İST Fleksibıl Ambalaj Özel Bölümü ile birlikte sektörde önemli bir başarıya imza attı.

Read more...

Değerli Okuyucularımız !

 

Değerli okuyucularımız!

Sektöre katılmamın henüz birinci yılını geçtiğimiz günlerde doldurdum. Bu bir yıl içerisinde birçok firma yetkilisi, konularında uzman pek çok akademisyen ve bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren oldukça değerli çalışanlarla tanıştım. İlk zamanlardaki şaşkınlığımı henüz üzerimden attım ve her geçen gün bilgi dağarcığımıza yeni bir ekleme yaparak sektöre elimden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu süre zarfında plastik ve ambalaj konularından çok detaylı olmasa da oldukça işe yarar bilgiler elde ettim. Bu konuda benimle bildiklerini paylaşan, içinden çıkamadığım noktalarda bana yardımcı olan tüm sektör çalışanlarına ve dergimize katkı sağlayan tüm yazarlarımıza bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Read more...