Tuesday, Jun 18th

Last updateFri, 31 May 2024 12pm

You are here: Home Article Haberler CUTMETALL, Türkiye’deki varlığını genişletiyor

CUTMETALL, Türkiye’deki varlığını genişletiyor

CUTMETALL Şirketler Grubu, geçen yıl İtalya pazarına girmesinin ardından, Türkiye'ye de yerel bir temsilci tarafından hizmet verilmesine karar verildiğini duyurdu. Plastik ve geri dönüşüm endüstrilerinde saygın Batı Avrupalı ekipman üreticilerini temsil eden P2B Makina, Türkiye'deki müşterilere CUTMETALL’in parçalayıcı (shredder) ve kırıcılar (granülatör) için yüksek kaliteli bıçak ve elekleri ile ilgili yerel destek ve uygulama tavsiyesi sağlayacak.

CUTMETALL, yenilikçi karbür çelikli sistemleri de dahil olmak üzere kesici takımlar için kanıtlanmış çözümlere ek olarak, bu bölgedeki müşterilerine teknik servis hizmeti de sunacak. CUTMETALL EMEA İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Jakob Mangold kurulan işbirliği hakkında şunları söyledi: "P2B Makina Genel Müdürü Mustafa Öztürk, Türkiye pazarını iyi tanıyor ve bu pazardaki müşteriler için uzun süredir güvenilir bir ortak. Kendisini bu yeni görev için kazanabildiğimiz için çok mutluyum."

CUTMETALL online mağazası: küresel satın alma için akıllı hizmet aracı

Müşterileri yerel olarak desteklemenin önemli bir bileşeni de CUTMETALL online mağazası olacak. Bu çevrimiçi mağaza yalnızca geniş bir ürün kataloğu içermekle kalmıyor, aynı zamanda 55'ten fazla tanınmış ekipman üreticisinin makineleri için ürünler de sunuyor. Müşterilere, 7/24 kullanılabilirlik, fiyatlar ve miktarlar dahil olmak üzere kendi parçalayıcıları ve kırıcıları için tüm yedek parçaları görüntüleyebilecekleri ve tüm ticari belgelere erişebilecekleri özelleştirilmiş bir web mağazasına erişim sağlamak, şirkete göre önemli bir katma değeri temsil ediyor.

CUTMETALL Hakkında

CUTMETALL, geri dönüşüm ve parçalama endüstrisi için endüstriyel bıçakların, eleklerin, yedek ve aşınma parçalarının, komple makine montajlarının önde gelen üreticilerinden ve distribütörlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, Almanya ve ABD'deki beş lokasyondan 50'den fazla farklı ülkedeki müşterilerine destek veriyor.