Wednesday, Feb 21st

Last updateFri, 02 Feb 2024 10am

You are here: Home Products İçecekler için mükemmel sistem

İçecekler için mükemmel sistem

 

Dağıtıcı RİEKE ile pompa dağıtıcı RS10 doğru tadı sağlamak için ABD içecek çözümleri üreticisi Primo Su Şirketi tarafından yenilikçi Primo Flavorstation gazlı içecek sisteminin bir parçası olarak köpüklü içecekleri seçti. 

 

1 şişeden 24 kutu içecek

Primo Flavorstation berrak, serinletici, köpüklü su içerisine şirketin kendi markasını Primo Su veya diğer filtrelenmiş suya dönüştüren özel bir birimdir. Oradan tüketicilerin sevdikleri gazlı içecekler beğenisine sunulur. Rieke RS10 Primo Köpüklü İçecek Mix şişe kolayca takılır. Tüketicilerin 16.9 ons köpüklü su şişesi ya da kap için 3 kez, bir litre için altı kez pompalaması yeterlidir. Ultra konsantre karışım bir şişe içecekten 24 kutu eşdeğer içecek oluşturabilirsiniz.

Tüketici için kullanım kolaylığı

Kesin dozaj sistemi için elzemdir. Sıvıların geniş bir aralığı için uygun olan RS10, dağıtım ile ürünün gerekli miktarda teslimatına kadar son tüketici için lezzet tutarlılığını sağlanmasını sağlar. İki adet baş tasarımı rahat ve kullanıcı dostu dikey bir dağıtım sunar. Aynı derecede önemli olan RS10 kesin dozaj maden suyuna lezzet eklemek için tüketiciler için bir karmaşa içermeyen yöntemi oluşturur. 

Serinletici bir içecek keyfi

Primo Su Corporation CEO’su Billy Prim “Erken Primo Flavorstation gelişmesinde, piyasadaki diğer ürünlere göre kullanımı daha kolay olan daha lezzetli tatlar oluşturmayı taahhüt ediyoruz” şeklinde açıklıyor. “Rieke pompa kullanımı müşterilerimize düzenli olarak aynı lezzetli, serinletici bir içecek keyfini sağlayacaktır.” 

Çevresel faydaları

Sistem süpermarketten köpüklü içecekler için teneke veya şişeleri sonra eve taşınmasının ve tüketiciler için imha durumlarının gereğini ortadan kaldırarak Flavorstation de tüketici kolaylığı ve çevresel faydalar sunmaktadır.  Primo Flavorstation Classics aromalı geniş bir yelpazede Cola, Limon Kireç, Ginger Ale ve Tonik Su yanı sıra Sıfır kalorili ve düşük kalorili gibi enerji çeşitlerini sunar. 

En doğru dozaj pompaları

Rieke Kullanıcı Dağıtım Grup Satış Direktörü Bill Heimach “Yiyecek ve içecek dağıtım pompaları dünya lideri olarak, Rieke Primo Flavorstation üretimi için Primo ile işbirliği yapmaktan heyecan duyarız” diyor. “Tüketiciler, yine içecek ve büyük lezzet yaratmak için standart dökme yöntemlerine karşı Rieke’nin en doğru dozaj pompaları kullanarak Primo Flavorstation avantajı ve hiçbir şekilde karışıklık tanımayacaktır.”

Rieke / İngiltere