Wednesday, Nov 30th

Last updateFri, 18 Nov 2022 1pm

You are here: Home Interview Editörden

KASIM 2022 - SAYI 288

Değerli okuyucularımız,

2022 yılının son aylarını yaşadığımız bu günlerde plastik ve ambalaj sektörü tüm hızıyla gelişmelerine devam ediyor. Ekim ayında düzenlenen Avrasya Ambalaj fuarının ardından bu sayımızda da plastik sektöründe ülkemizde düzenlenen en önemli platformlar arasında yer alan Plast Eurasia fuarı özel sayımız ile sizlerle birlikteyiz.

Kasım sayımızda PLASTEC Makina Genel Müdürü Sayın Yunus Emre Karabulut ve RAVAGO Petrokimya A.Ş. Ceo’su Sayın Sami Amira ile özel röportaj gerçekleştirdik. 

ARALIK 2013 - SAYI 193

ARALIK 2013 - SAYI 193

Değerli okuyucularımız !

2013 yılının son günlerinde siz değerli okuyucularımıza yeni yılın önce sağlık, ardından istediğiniz her şeyi vermesini, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim. 

Değerli Okuyucularımız !

 

Değerli okuyucularımız!

Sektöre katılmamın henüz birinci yılını geçtiğimiz günlerde doldurdum. Bu bir yıl içerisinde birçok firma yetkilisi, konularında uzman pek çok akademisyen ve bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren oldukça değerli çalışanlarla tanıştım. İlk zamanlardaki şaşkınlığımı henüz üzerimden attım ve her geçen gün bilgi dağarcığımıza yeni bir ekleme yaparak sektöre elimden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu süre zarfında plastik ve ambalaj konularından çok detaylı olmasa da oldukça işe yarar bilgiler elde ettim. Bu konuda benimle bildiklerini paylaşan, içinden çıkamadığım noktalarda bana yardımcı olan tüm sektör çalışanlarına ve dergimize katkı sağlayan tüm yazarlarımıza bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Değerli okuyucularımız !

alt

Yaz aylarının etkisini iyice göstermeye başladığı şu günlerde sıcağın rehaveti tüm sektörlerde etkili olmasına rağmen plastik ve ambalaj sektörü tüm hızıyla gelişmelerine devam ediyor. 

Mayıs ayının son günlerinde düzenlenen IPAF’12 15. Uluslararası Plastik ve Ambalaj Teknolojileri&Ürünleri Fuarı ve PACK-İST Fleksibıl Ambalaj Özel Bölümü ile birlikte sektörde önemli bir başarıya imza attı.