Saturday, May 18th

Last updateWed, 15 May 2024 9am

You are here: Home E-Magazine Editörden

NİSAN 2024 - SAYI 304

Değerli okuyucularımız,

Plastik geri dönüşüm alanında Türkiye’de düzenlenecek ilk fuar olma özelliğine sahip RePlast Eurasia Fuarı, 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında TÜYAP ve PAGÇEV iş birliğiyle İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Plastik atıkların geri kazanılması sürecinde; toplama, ayrıştırma, yıkama ve temizleme, kırma, eritme ve ekstrüzyon, yeniden işleme ve üretim, inovasyon aşamalarının tümünde hizmet veren firmaların katılımcı olarak yer alacağı fuarda, sürdürülebilir gelecek için geri dönüşüm teknolojileri ve ham maddeleri konusundaki en son gelişmeler tek platformda sektör profesyonellerine sunulacak.

Read more...

ARALIK 2013 - SAYI 193

ARALIK 2013 - SAYI 193

Değerli okuyucularımız !

2013 yılının son günlerinde siz değerli okuyucularımıza yeni yılın önce sağlık, ardından istediğiniz her şeyi vermesini, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim. 

Read more...

Değerli okuyucularımız !

alt

Yaz aylarının etkisini iyice göstermeye başladığı şu günlerde sıcağın rehaveti tüm sektörlerde etkili olmasına rağmen plastik ve ambalaj sektörü tüm hızıyla gelişmelerine devam ediyor. 

Mayıs ayının son günlerinde düzenlenen IPAF’12 15. Uluslararası Plastik ve Ambalaj Teknolojileri&Ürünleri Fuarı ve PACK-İST Fleksibıl Ambalaj Özel Bölümü ile birlikte sektörde önemli bir başarıya imza attı.

Read more...

Değerli Okuyucularımız !

 

Değerli okuyucularımız!

Sektöre katılmamın henüz birinci yılını geçtiğimiz günlerde doldurdum. Bu bir yıl içerisinde birçok firma yetkilisi, konularında uzman pek çok akademisyen ve bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren oldukça değerli çalışanlarla tanıştım. İlk zamanlardaki şaşkınlığımı henüz üzerimden attım ve her geçen gün bilgi dağarcığımıza yeni bir ekleme yaparak sektöre elimden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu süre zarfında plastik ve ambalaj konularından çok detaylı olmasa da oldukça işe yarar bilgiler elde ettim. Bu konuda benimle bildiklerini paylaşan, içinden çıkamadığım noktalarda bana yardımcı olan tüm sektör çalışanlarına ve dergimize katkı sağlayan tüm yazarlarımıza bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Read more...