Friday, Dec 01st

Last updateTue, 21 Nov 2023 11am

You are here: Home Circulation & Distribution Editörden KASIM 2023 - SAYI 299

KASIM 2023 - SAYI 299

Değerli okuyucularımız,

Plastik endüstrisine yönelik ülkemizde her yıl düzenlenen, alanında en kapsamlı ticaret platformu olan Plast Eurasia Fuarı özel sayımız ile sizlerle birlikteyiz. Sektörün geleceğini şekillendiren, hayatımıza yön veren teknolojilerin ve yeniliklerin sergileneceği bu fuarda, ziyaretçiler binlerce ürünü bir arada inceleme fırsatı bulabilecekler.

Bizler de her zamanki gibi keyifle okuyacağınızı umduğumuz yeni sayımızda, çoğunluğu Plast Eurasia fuar katılımcısı olan sektörün önde gelen markalarının en yeni haber, ürün ve teknolojilerinin yer aldığı kapsamlı bir içerik oluşturduk.

Polibak Genel Müdürü Sayın Özgür Çertuğ, Polystar Satış ve Pazarlama Sorumlusu Sayın Resul Gökpınar, Socar Ar-Ge ve İnovasyon AŞ. Genel Müdürü Sayın Dr.Bilal Guliyev ve Unnox Aksoy Kimyasal Ticaret AŞ. Türkiye Genel Müdürü Sayın Ekin Kurt ile röportajlar gerçekleştirdik.

Dergimizin editoryal takvimine göre bu sayımızda “Enjeksiyon Teknolojisi” konusuna dosya olarak yer verdik. Favori Grup, Fanuc, Moretto, Wittmann, Tepro Makine, Saraç Plastik, Arburg ve Ferrgem Mold firmaları enjeksiyon teknolojisine yönelik yenilikçi çözümleri ile dosyamız içeriğinde yerlerini aldılar. 

Bizlere zaman ayırarak bu ayki sayımızın hazırlanmasına destek veren firma yetkilileri ve sektör temsilcilerine değerli katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sizler de firmanıza ait güncel haber ve teknoloji yazıları göndererek dergimizde yer alabilirsiniz. Sizleri çalışan ve temsilcilerine her konuda sektör kılavuzu niteliğinde olan dergimiz sayfalarıyla baş başa bırakıyorum.

Bir sonraki sayımızda görüşmek dileğiyle sağlıklı günler diliyorum…

YASEMİN ERKİMEN

editor@plastik-ambalaj.com