Saturday, Jun 06th

Last updateWed, 13 May 2020 12pm

You are here: Home Products Legrand DLP-S ile binaların tüm ihtiyaçlarına uygun çözümler

Legrand DLP-S ile binaların tüm ihtiyaçlarına uygun çözümler

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda faaliyet gösteren Legrand Grubu, entegre çalışma ortamı için geliştirdiği DLP-S ile kullanıcısına ideal çözümler sunmaya devam ediyor. Kablo düzenleme ihtiyaçlarına hızlı ve estetik çözümler sunan DLP-S, fiyat ve performansıyla de kendisini gösteriyor.

Türkiye elektrik pazarının markalarından Legrand mühendisleri tarafından tasarlanan DLP-S, dikdörtgen formdaki sağlam kesitli yapısı ve sunmuş olduğu kolay montaj imkânıyla dar alanlardaki estetik görünüm başarısını kullanıcısına kanıtlıyor.

Her kuruluma uygun, kolay montaj…

Farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanan DLP-S, yüzde 100 geri dönüşümlü PVC materyal kullanımı ile dikkat çekiyor. Mekanizmaların kanal üzerine mükemmel şekilde klipslenmesi ile güvenli ve estetik görünüm sunan DLP-S, film korumalı, kolay kesilebilen ve sağlam kesitleriyle beğeni kazanıyor. Fiyat ve performans üstünlüğüyle de kendisini gösteren DLP-S, her kuruluma uygun sabit tipte aksesuarları ve normaclip sabitleme aksesuarı seçeneğiyle de yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Kuvvetli ve zayıf akım uygulamaları için uygunluğuyla da tasarımını kanıtlayan DLP-S ile Legrand, tüm ihtiyaçlara cevap veren kaliteli ve çevreye saygılı çözümler sunmaya devam ediyor.

Modern ve işlevsel tasarımlarını sunmuş olduğu entegre çalışma ortamı çözümleriyle birleştiren Legrand Grubu, DLP-S ile Ar-Ge’ye olan bakış açısını tekrar kanıtlıyor.

Legrand