Sunday, Aug 14th

Last updateTue, 02 Aug 2022 8am

You are here: Home Technology Inovance Technology MD800’ü piyasaya sürdü

Inovance Technology MD800’ü piyasaya sürdü

AC çoklu sürücü makine imalatçılarının kabin ölçülerini ve kurulum maliyetlerini azaltıyor

Inovance Technology Europe endüstriyel otomasyon grubu, her zamankinden daha kompakt bir alanda daha esnek ve ölçeklenebilir çoklu sürücü performansına sahip, Avrupa ve Türkiye’deki makine imalatçılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan AC çoklu sürücü MD800'ün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

MD800'ün modüler tasarımı, tek bir güç ünitesi ile tek bir ray üzerinde 8 adede kadar sürücünün beslenmesine imkân sağlıyor ve ortak DC bara üzerinden enerji paylaşıyor. Ürün, her sürücüde ayrı bir STO (güvenli tork kapatma), tek bir yazılım paketinden PM ve endüksiyon motorlarını kontrol etme yeteneği, +24 VDC kontrol yedekleme beslemesi ve genişletme kartları ile eksiksiz bir fieldbus ve I/O yelpazesi dâhil olmak üzere kapsamlı işlevsellik sunuyor. Ayrıca, her bir sürücü modülü, ağır şart uygulamaları için %150 aşırı yüke veya fan ve pompa uygulamaları gibi normal şart uygulamaları için %110 aşırı yüke izin veriyor.

Ek olarak ürün, kullanıcı dostu tak-çıkar, yay tipi konnektörler, azaltılmış kablolama, daha az harici bileşen, daha hızlı devreye alma yetenekleri sonucunda özellikle kurulum maliyetlerinin önemli ölçüde azaltılmasına imkân sunuyor. Ürün 3C3 ve 3S2 uyumlu kaplaması, -20 ~ +60oC çalışma sıcaklığı aralığı, 4.000 metreye kadar çalışma yüksekliği ve özel soğutma kanalı ile en zorlu endüstriyel ortamlarda çalışabiliyor.

“MD800'ün müşterilerimizin verimliliğini nasıl arttıracağı konusunda heyecanlıyım” diyen Inovance'ın AC sürücüler için Avrupa Stratejik Pazarlama Müdürü David Guaus konu ile ilgili olarak şu yorumu yapıyor: “İspanya, Fransa, Almanya, İtalya ve Türkiye'deki ürün yöneticilerimiz, uygulama mühendislerimiz ve Ar-Ge mühendislerimiz yerel OEM'ler, sistem entegratörleri ve distribütörlerle yoğun bir şekilde çalışıyor. Pazar araştırmaları, ürünümüzün en basit konveyörlerden en karmaşık baskı makinelerine kadar Avrupa'daki tüm makine imalatçılarının taleplerini karşıladığını göstermektedir. Ürünümüzün bugün piyasadaki en kompakt, en esnek ve ayrıca Avrupa'da mevcut olan en uygun maliyetli AC çoklu sürücü olduğunu düşünüyoruz.”

Inovance Technology Europe Hakkında

Inovance Technology Europe, AC sürücüler, servolar, hareket kontrolörleri, CNC'ler, PLC'ler, HMI'lar ve endüstriyel robotlar dâhil olmak üzere eksiksiz bir endüstriyel otomasyon ürünleri yelpazesi sunuyor. Şirketin Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Türkiye'de satış ve mühendislik ofislerinin yanı sıra kıta genelinde distribütörleri bulunuyor. Inovance Technology Europe, merkezi Shenzhen'de bulunan 1,7 milyar dolarlık küresel endüstriyel otomasyon grubu Inovance'ın Avrupa kolu olarak faaliyet gösteriyor.

Inovance Technology Europe