Tuesday, Nov 28th

Last updateTue, 21 Nov 2023 11am

You are here: Home News Editörden

KASIM 2023 - SAYI 299

Değerli okuyucularımız,

Plastik endüstrisine yönelik ülkemizde her yıl düzenlenen, alanında en kapsamlı ticaret platformu olan Plast Eurasia Fuarı özel sayımız ile sizlerle birlikteyiz. Sektörün geleceğini şekillendiren, hayatımıza yön veren teknolojilerin ve yeniliklerin sergileneceği bu fuarda, ziyaretçiler binlerce ürünü bir arada inceleme fırsatı bulabilecekler.

Bizler de her zamanki gibi keyifle okuyacağınızı umduğumuz yeni sayımızda, çoğunluğu Plast Eurasia fuar katılımcısı olan sektörün önde gelen markalarının en yeni haber, ürün ve teknolojilerinin yer aldığı kapsamlı bir içerik oluşturduk.

ARALIK 2013 - SAYI 193

ARALIK 2013 - SAYI 193

Değerli okuyucularımız !

2013 yılının son günlerinde siz değerli okuyucularımıza yeni yılın önce sağlık, ardından istediğiniz her şeyi vermesini, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim. 

Değerli Okuyucularımız !

 

Değerli okuyucularımız!

Sektöre katılmamın henüz birinci yılını geçtiğimiz günlerde doldurdum. Bu bir yıl içerisinde birçok firma yetkilisi, konularında uzman pek çok akademisyen ve bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren oldukça değerli çalışanlarla tanıştım. İlk zamanlardaki şaşkınlığımı henüz üzerimden attım ve her geçen gün bilgi dağarcığımıza yeni bir ekleme yaparak sektöre elimden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu süre zarfında plastik ve ambalaj konularından çok detaylı olmasa da oldukça işe yarar bilgiler elde ettim. Bu konuda benimle bildiklerini paylaşan, içinden çıkamadığım noktalarda bana yardımcı olan tüm sektör çalışanlarına ve dergimize katkı sağlayan tüm yazarlarımıza bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Değerli okuyucularımız !

alt

Yaz aylarının etkisini iyice göstermeye başladığı şu günlerde sıcağın rehaveti tüm sektörlerde etkili olmasına rağmen plastik ve ambalaj sektörü tüm hızıyla gelişmelerine devam ediyor. 

Mayıs ayının son günlerinde düzenlenen IPAF’12 15. Uluslararası Plastik ve Ambalaj Teknolojileri&Ürünleri Fuarı ve PACK-İST Fleksibıl Ambalaj Özel Bölümü ile birlikte sektörde önemli bir başarıya imza attı.