Sunday, Jan 19th

Last updateThu, 09 Jan 2020 8am

You are here: Home News Şişecam Cam Ambalaj’a “Yılın Tedarikçisi” ödülü

Şişecam Cam Ambalaj’a “Yılın Tedarikçisi” ödülü

Dünyanın en büyük cam ambalaj üreticileri arasında yer alan Şişecam Cam Ambalaj, Berlin Packaging tarafından “Yılın Tedarikçisi” ödülüne layık görüldü. 

Dünyanın beşinci büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj’a bir ödül de Berlin Packaging’den geldi. Berlin Packaging tarafından düzenlenen “Satış Konferansı ve Tedarikçi Fuarı” kapsamında 2018 yılı tedarikçilerinin ödüllendirildiği törende Şişecam Cam Ambalaj “Yılın Tedarikçisi” ödülünün sahibi oldu.

Heineken, Carlsberg, Asahi, Coca-Cola, Pepsi gibi birçok global şirkete ihracat gerçekleştiren Şişecam Cam Ambalaj, ABD’nin önemli ambalaj ve kapak tedarikçilerinden Berlin Packaging’in de tedarikçileri arasında yer alıyor. Firmanın dünya çapında her endüstriden müşterisi için kurduğu ambalaj tedariki zinciri içinde Şişecam Cam Ambalaj’da bulunuyor. Bu ödülle uluslararası başarısını bir kere daha ortaya koyan Şişecam Cam Ambalaj, ödülünü Berlin Packaging’in “Satış Konferansı ve Tedarikçi Fuarı” sırasında düzenlenen ödül töreninde aldı.